Kontakt / Contact

-
FOTOGALERIE
VZKAZY NA EMAIL
Nový vzkaz na email
jméno
email
text
Opište číslo

Petr Brojo - Capricorn Publications

Ženíškova 2124/8              

149 00 Praha 4                                                                                

CZECH REPUBLIC                                                                                                                                                

IČO:67276008                                                                                                                                                        

e-mail: info@capub.eu, capub@seznam.cz

It is possible pay by bank transfer and payment by PayPal (capub@seznam.cz) is available too.                       

Due to full engagement of the editorial staff we regret not to reply to all messages. However, the incoming comments will be acknowledged and will be utilized during our work and preparation of the next titles.

 

Společnost / Company

     Založením firmy je rok 1997, kdy firma vydala svoji první publikaci AW 01 US Army 5ton Truck M939. Téměř po desetileté odmlce se opět vracíme k publikační činnosti se zaměřením a využitím pro modeláře, na vylepšení  jejich  modelů při stavbě a také pro majitele historických vozidel jako pomoc při renovaci.

     V současné době je prezentována ediční řada: 
     Army Wheels in Details  

Jde hlavně o publikace na jednotlivé typy vojenské techniky. Důraz je kladen především na kvalitní detailní fotografie daného typu, jedná se o fota skutečných historických vozidel, ať už ze soukromých nebo muzejních sbírek. Dále historické (tzv. dobové) fotografie z válečného období a bojové činnosti těchto vozidel. Stručná historie a výrobní vývoj. Výkresová dokumentace a výkresy (perokresby) z dobových manuálů. Aby byla každá publikace pro modeláře kompletně využitelná, obsahuje také dvoustranu barevných kamuflážních vzorů. Publikace jsou ve formátu 240 x 220mm, s českým a anglickým textem.
     Další ediční řadou je :
     History Books
Jde o publikace, které jsou zaměřeny na jednotlivá období, určitá vojska a jednotky. Jsou zde otištěny pouze historické fotografie doplněné o stručný textový popis a o výkresovou a kamuflážní dokumentaci. Jsou tištěné v klasickém formátu A4, 
s českým a anglickým  textem.
     V případě, že jste majiteli historických fotografií válečné bojové techniky nebo vlastníte sbírku, kterou by jste chtěli publikovat, obracejte se prosím se svými podněty na e-mail v kontaktech.